Letní akce 2018

I letos jsme Vám nachystali akce o letních prázdninách.

Kdo by měl zájem a chtěl by poznat něco nového, nahlaste se na tel.: 732 60 23 66 nebo na e-mailu: kyklop@kyklop.net koordinátorce volnočasových aktivit Adéle Mihálové. Vždy nahlaste číslo akce, o kterou máte zájem.

Akce č. 1: Keltská noc

Kde: Plumlov (camp Žralok)
Kdy: 20. 7. - 21. 7. 2018 (pátek a sobota)
Cena: Plné vstupné na dva dny 500 Kč, na jednotlivé dny 250 Kč, děti do 6 let zdarma, osoby z průkazem ZTP/P 50% z ceny dolů.
Program: Zde na nás čeká krásné prostředí u přehrady, kde se můžeme ochladit, odpočinout si u krásné keltské muziky a obdivovat jejich tradice a řemesla. Přespat se dá v chatkách či ve vlastním stanu.

Akce č. 2: Hody Svatého Vavřince

Kde: Štěpánov
Kdy: 10. 8. - 12. 8. (pátek až neděle)
Program: Zde na vás čeká hudební a zábavný program. Budete se vznášet do kola ve vzduchu, řídit autíčka, jíst cukrovou vatu aj. Bude zde tradiční střelnice, horská dráha, labutě a dětský kolotoč. Pro odvážlivce jsou i zajímavější atrakce. Můžete si poslechnout i naší kapelu KYKLOPband.

Akce č. 3: Koně v Lesnici

Kde: Lesnice u Zábřehu na Moravě
Kdy: 24. 8. (pátek)
Program: Jak již víte, seznámíme se s místními koňmi, kteří se používají na hiporehabilitaci. Vyčistíte je, spolu je osedláme a zkusíte je vést ze sedla pod zkušenou ošetřovatelkou koní.